Hayatın Hangi Puzzle Parçasındayım?

Kendinizi arıyorsanız şu an hatta siz varsınız! Bir niyet ve tebessüm her şey bizim için mümkün..

Hayatın Hangi Puzzle Parçasındayım?

Hayaller, gerçekler, olduğunu ya da sahip olduğumuzu sandıklarımız, her şeyi bir film bir kitap belkide bir rüya tetikleyebilir.  Bilmediklerimiz kendimizden emin olmadıklarımız korkutabilir bizi. Peki o zaman hayatın 30 yılı geçmişse, biz hala kendimizi konumlandıracak bir köşe bulmadıysak?

Aşk, heyecan,tutku, inanç, arkadaşlık, evlat olma, anne-baba olmak, eş olmak vs. Evet bunların hepsinde nerede durduğumuzu hep düşünüyoruz. Şimdi hikayemi yazma ve yaşama vakti geldi dediğiniz andayız. O zaman durmayın, korkmayın, utanmayın! Emeklemeden yürünmez biz de emekleyelim beraber.

Derin bir nefes, bir anlık sessizlik ve şimdi tam zamanı! Yaşamaya başlamak için sizi geçmişte tutan ne varsa bir kağıda yazın ve onları yırtıp çöpe atın. Şimdi gerçekten nasıl yürümek istiyorsanız bir bir onları sıralayarak not alın. Evet. Niyet ediyorum hayatımın bundan sonrasında mutlu ve anda kalarak yaşamaya! Niyet çok önemli dua kapıları her an açıkken bizi olduğumuz yerde saydıracak herşeyden arınıp güne güzel niyetlerle başlıyoruz.

Şimdi lütfen kendinizi sevin ve sevgiyle kalın. 

Saynur Aslan 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!