İlahi Akışa Güvenme

İlahi Akışa Güvenme Açıklama

Hayatımızın birçok alanında kontrolcü olmak isteriz. Lakin kontrol etmeye çalıştığımız birçok şey kontrolden çıktı veya çıkmaya başladı. Kontrolcülüğümüzün altında yatan sebeplerin pek farkında değiliz.

Bu çalışmadan neden kontrolcü olduğumuzu ve ilahi akışa nasıl güvenebileceğimiz ile ilgili farkındalık sohbetimizi dinleyebileceksiniz. Şimdiden şifa olsun

Not: Dinleyeceğiniz bu çalışma sesli bir farkındalık çalışmasıdır. Teşhis ve tedavi yerine geçmez. Tedavi bir tek konusunda uzman doktorların işidir. Araba kullanırken veya dikkat gerektiren bir iş yaparken dinlenmesi uygun değildir. Çalışmaların içerisinde subliminal mesaj bulunmamaktadır. Şimdiden fayda sağlamasına niyet ediyoruz.

Bu çalışmayı satın aldığınız tarihten itibaren bir yıl boyunca istediğiniz kadar dinleyebilirsiniz
Kanser hastaları içeriklerden ücretsiz faydalanabilir, ücretsiz tanımlama yapabilmemiz için Nefes21 platformuna kayıt olduğunuz email adresinden, [email protected] adresine email göndererek bilgi verebilirsiniz.Fiyat: 20 TL

*Seçtiğiniz içeriği birkez satın alarak, 1 yıl boyunca aynı hesap ile mobil uygulamadan ve web sitemizden dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Satın Al
Yorumlar2 Yorum
YASEMİN AKTAĞ

YASEMİN AKTAĞ

2016-10-03T23:39:23.000+03:00

Niyet ediyorum şifa olsun , vekilim Sen sin Rabbim,Allah razı olsun hocam

Ahmet Evin

Ahmet Evin

2016-09-26T21:18:04.000+03:00

Teşekkürler