Yüzyıl Sonraki Torunuma Mektup- 77

Bütün insanlara da birlik beraberlik içinde olun ki güzel hayat sürün gerektiğinde yardim isteyin yardımcı da olun. Hayatta cesaretli olun cesaret edip de ilk adımı atarsanız güzellikleri yaşarsınız.

Yüzyıl Sonraki Torunuma Mektup- 77

Sevgili Torunlarım
Derya Aksoy 29.03 1984 Yılında Nevşehir Gülşehir'de doğdum. Bu mektubu sizlere 07.03.2022 yılında yazıyorum. Hepiniz çok değerlisiniz sizler de sizden sonraki torunlarınıza değerli hayat tecrübelerini bilgilerinizi aktarın. Biz 5 kardeştik 4 kız 1 erkek kardeşimle çok tutkun birlikte büyüdük bağlarının kuvetliydi evlenip farklı şehirlere gitsek de hep iletişimde ve bağlı olduk. Sevgimiz, saygımız devam etti. Sizler de birlik olun ailenizle iletişiminiz kuvvetli olsun.  Birlikten kuvvet doğar.

2 kızım oldu ilk kızım İlayda 2001 yılında doğdu ikra kızım 2017 yılında doğdu. Hayatıma renk ve güzellikler kattılar. İkisi de çok güzeller. Bütün insanlarla da birlik beraberlik içinde olun ki güzel hayat sürün gerektiğinde yardım isteyin yardımcı da olun. Hayatta cesaretli olun cesaret edip de ilk adımı atarsanız güzellikleri aşarsınız. Kendinize güvenin, sevin. Yaradanımız, Rabbimiz içimize sevgisini ilmini bilgiyi yaşam amaçlarımızı sonsuz sevgisini koymuş içinize ve Allaha yönelin. Dininizi öğrenin. Hayalleriniz, hedefleriniz olsun. Hayallerinizin peşinden gidin. Hayatı neşeyle kendi istediğiniz, kendi seçimlerinizle yaşayın. Önce kendinizi sevin, şefkat gösterin ve sonra insanlara, çevrenize sevgi ve şefkatli olun. Kuran rehberiniz olsun sevgili torunlarım hepinizi çok seviyorum.

Sevgiler.

Derya Aksoy

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!