Yüzyıl Sonraki Torunuma Mektup- 11

Sevgili ben kendi hayatinin sorumluluğunu alarak cesaretli bir şekilde her duyguna katlanarak ve bu duygulardan arınarak gelecek nesillerine fayda sağladığın için sana canı gönülden teşekkür ediyorum.

Yüzyıl Sonraki Torunuma Mektup- 11

Sevgili ben,

Bugün 43 yaşındasın, yıllardır kendini sorguladın ve olumsuz duygulardan, düşüncelerden, yaşanmış travmalardan arındın ve arınmaktasın. Bundan dolayı yeni nesillere yepyeni bir tohum ektin. Seni senden önce bilip bilmediğin ataların ve yol arkadaşların destekledi sende bundan dolayı farkındalık yoluna adım attın ve bildiklerini ve öğrendiklerini insanlarla İnsanlarla paylaştın.

Sevgili ben çocuklarına ve torunlarına bıraktığın maddi ve manevi miras dünya alanında sevginin, hoşgörünün, anlayışın, merhametin, hoşgörünün ve uyum içinde yaşanmasına sebep oldu. Yazdığın ve yayınladığın kitaplar hala nesilden nesile yenilenerek yayınlanmakta ve böylece paylaştığın farkındalıkların, verdiğin değerli bilgiler kendi soyuna ve senin tanımadığın yüz binlerce insana fayda sağlamakta.

Bununla birlikte soyundan gelen torunların sevgili Hz. Muhammed Sav. dinine sadık kaldılar. Kendilerine ve ihtiyac sahibi olan insanlara fayda sağlıyorlar, hangi dinden olursa olsun insanları oldukları gibi kabul edip ve saygin davranan bireyler oldular. Sevgili ben verdiğiniz sadakalar ettiğiniz hayır dualar çoğalarak dünyayı dolaşıp, soyuna ve İhtiyaç sahiplerine ulaşıyor.

Sevgili ben kendi hayatinin sorumluluğunu alarak cesaretli bir şekilde her duyguna katlanarak ve bu duygulardan arınarak gelecek nesillerine fayda sagladigin icin sana cani gönülden teşekkür ediyorum.

Sevgili torunlarım, akrabalarım, arkadaşlarım ve dostlarım iyiki varsınız, sizde benim gibi bu bilgileri paylaştığınız için, insanlara fayda sağladığınız için, dünya alanında ihtiyaç sahiplerine yardımcı olduğunuz için, sevgili Hz. Muhammed Peygamberimizin sav. ve diğer sevgili Hazretlerimize sadık kalarak bu güzel ve değerli dinimizi devam ettirdiğiniz için size cani gönülden teşekkür ediyorum.

Sevgili ben sen doğaya sahip çıkan, ürekten olan, insanlara ve hayvanlara sahip çıkan nesillere sebep oldun. Çocuklarına iyi, hoşgörülü ve sevgi dolu davranan, onları güven içinde yetiştiren, onları birey olarak kabul eden, düşüncelerine ve duygularına saygısı olan , üretken olan ve kendi ayaklarının üstünde duran, bağımsız yetişen koskoca bir ailen var. Ben seninle gurur duyuyorum ve torunlarımı, bilip bilmediğim dostlarımı alkışlıyorum. İyiki varsın, iyiki varsınız,

Sizi seviyorum.

Sevgiler ve Saygılar

Özlem Candan

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!