Yüz Yıl Sonraki Torunuma Mektup - 3

Sevgili torunlarım, büyük büyük dedenizden sizlere selam olsun. Sizleri tanımak ve kucaklamak, sevmek çok isterdim. Biliriz ki dünya fanidir. Sizlere miras olarak sevgimi, saygımı, güzel ve topluma yararlı olduğum her anı size bırakıyorum. Zaman ve mekân değişse de günümüzün ve her çağın sorunu olan vesvese bu dünya hayatınız bitesiye kadar değişmeyecek...

Yüz Yıl Sonraki Torunuma Mektup - 3

Sevgili torunlarım, büyük büyük dedenizden sizlere selam olsun. Sizleri tanımak ve kucaklamak, sevmek çok isterdim. Biliriz ki dünya fanidir. Sizlere miras olarak sevgimi, saygımı, güzel ve topluma yararlı olduğum her anı size bırakıyorum. Zaman ve mekân değişse de günümüzün ve her çağın sorunu olan vesvese bu dünya hayatınız bitesiye kadar değişmeyecek.

Sizlere bu konuda yaşayarak deneyimlediğim, birkaç anımı nasihat olarak bırakmak isterim. Vesveseniz sizi esir aldığında, dönüp aynaya bakın. Ben bu dünyada neden varım? Başıma gelenler ne için başıma geliyor. Geçmişim benim peşimi neden bırakmıyor? Gibi soruları kendinize sorun. Cevaplarının sizlerde olduğunu göreceksiniz. Vesveseyle ilgili elinizde bir sürü kaynak olacak ama yaşadığınız çağda okumak istemeyeceksiniz. Dijital dünyanın esirleştirdiği zihniniz buna izin vermeyecek. Kalkın kendinize gelin, dijital dünyanın sizi uyuttuğunun farkına varın.

Dijital dünya sizi kullanmasın, siz dijital dünyayı kullanın ve araştırın 100 yıl önce dedenizin de öğrencisi olduğu nefes21 akademiyi araştırın. Nefes21.com sitesinin verilerine ulaşın. Siz bunları araştırmak istediğinizde büyük bir ihtimalde zamanınızda ki nefes21 akademi ailesi sizinle  telepatik irtibata geçecektir. Zamanınızın teknolojisiyle konuşmadan anlaşabileceksiniz. Size zihinlerinizdeki gerçeği gösterecekler. Diğer bir nasihatim ise, yüce kitabımız kuranı kerimin izinden gidin çokça anlayarak okuyun hayatınızın şifresi kitabımızda gizli peygamber efendimizin yolundan gidin yolunuz gül koksun.

Sizlere büyük büyük dedeniz olarak söyleyeceklerim bunlar. Aklıma gelmişken size bu satırlarımı otuzlu yaşlarımdan yazıyorum gelecek nesillerime bırakmak için bir sürü projem var ve güzel projelerinde içerisindeyim. Dedenizin kitaplarını da okumayı unutmayın. Okudukça kendinizden izler bulacağınıza eminim. Çok araştırın devrinizde çok bilgi olacak ama okuyan dinleyen sayısı çok az olacak. Siz okuyan dinleyen üreten insanlardan olun. Sizde gelecek neslinize miras olarak sevginizi, ilim ve bilim yolunda eserlerinizi bırakın.

Sevgiyle kalın. Büyük büyük dedeniz Ahmet Uygun

AHMET UYGUN

Yazar'ın diğer yazılarına ulaşmak için

https://nefes21.com/profil/ahmet-uygun

Yazar'ın sosyal medya adresi

https://www.instagram.com/aahmetuygunn/?hl=tr

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!