Yeni Kitabımız Çıktı! Kendini Ertelemekten Vazgeç

Yeni Kitabımız “ Kendini Ertelemekten Vazgeç ve Şimdi Harekete Geç” , D&R Kitap Mağazalarından yada dr.com.tr internet adresinden temin edip, sipariş fişini 0850 390 0190 whatsapp hattımıza resmini gönderen herkese "Zamanı Bereketli Kullanmak" atölye çalışmamız hediye.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Kitabımız Çıktı! Kendini Ertelemekten Vazgeç

29 Aralık 2020 tarihinde gerçekleşecek olan atölye çalışmamıza tüm D&R Kitap mağazası ve dr.com.tr'den kitap alan herkes davetlidir.

D&R Web sitesinde kitaplar her zaman indirimlidir. Ayni indirimi mağazalarda bulamayabilirsiniz. Bu sebeple internetten sipariş vermek hem daha hesaplı, hem daha kolay hem de daha sağlıklı.

Kitabımızı temin etmek için linki tıklayınız: https://www.dr.com.tr/Kitap/Kendini-Ertelemekten-Vazgec/Bulent-Gardiyanoglu/Egitim-Basvuru/Kisisel-Gelisim/urunno=0001896549001

Sevdiklerinizle bu yazıyı paylaşarak, onlarında hem yeni kitabı indirimli okumalarına hemde gerçekleşecek olan atölye çalışmasına katılmalarına vesile olabilirsiniz.

Peki yurt dışındakiler ne yapacak, biz "Zamanı Bereketli Kullanmak" atölye çalışmasına nasıl katılabileceğiz diyenlere? Yurt dışından: Kitap seti temin etmek isteyen herkeste katılabilir. İndirimli kitap seti ve yeni çıkan Dilek Ajandası için 0090 537 394 7575 whatsapp numaramızdan Avrupa Kitap Kampanyası hakkında bilgi istiyorum diye mesaj yazabilirsiniz. Ekibimiz mesai saatleri içerisinde size geri dönüş yapacaklardır.

29 Aralık günü yapılacak olan "Zamanı Bereketli Kullanmak" atölye çalışmamızın linki bu adresten  https://nefes21.com/hediye-atolye aynı günün sabahı yayınlanacaktır.

Yeni kitabımız şimdiden herkese şifa olsun.

Sevgi ve Saygılarımla
Bülent Gardiyanoğlu
www.nefes21.com
www.nefes21.online Cep Telefonu Uygulamamız
www.t.me/nefes21 Telegram Sayfamız
www.facebook.com/bgardiyanoglu
www.instagram.com/bgardiyanoglu
https://www.youtube.com/c/BulentGardiyanoglu_Nefes21  YouTUBE Kanalımızda 200'den fazla ücretsiz videomuzu tıklayıp izleyebilirsiniz.

Kendini Ertelemekten Vazgeç Kitabı Arka Kapak Yazısı:

Mutlu, sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir hayata ulaşmanın anahtarı, hayalleri ertelememektir...

İnsan hayatı, başlı başına bir mucize... “Ömür” denen kısıtlı zamanı hakkıyla değerlendirmekse insanın boynunun borcu...

Peki ama nasıl?

İnsanın zihinsel, bedensel ve ruhsal gelişiminin önüne engeller koyan korkular, kaygılar, güvensizlikler ve çekirdek inançların temeli çocukluk döneminde atılıyor ve ömür süresini olduğu gibi esareti altına almayı başarabiliyor. Ta ki kişi, gelişiminin önünde duran engellerin farkına varıp bunları aşmaya karar verinceye kadar.

İlahi sistem, tekâmülü gerçekleştirmeye kapılar açan, fırsatlar sunan bir sistemdir. İş ki ilham dolu bu kapılardan geçmeye karar vermiş olun.

Yaşam yolculuğu içinde ilahi sistemde çınlayacak en acıklı söz “keşke”dir.

“Keşke” diyenin tekâmülünün gerçekleşmesi mümkün değildir. Bu yüzden süreç içinde her zaman bilinçli, güven dolu, şuurlu ve iradeli ilerlemek çok değerli.

“Keşke içimdeki vesveseden kurtulsaymışım, meğer hepsi boşmuş.”

“Keşke yardım ettiğimi zannedip insanların gelişimine engel olmasaymışım.”

“Keşke insanları yargılamasaydım, olaylara takılı kalmasaydım, meğer hiçbir şey göründüğü gibi değilmiş.”

“Keşke üretmenin güzelliğini daha önce bilseymişim, meğer ömrüm koca bir vakit kaybıymış.”

“Keşke bugünün işini yarına bırakmasaymışım.”

“Keşke affetmenin gücünü, öfkenin yıkımını bilseymişim.”

Ne yazık ki bütün bu pişmanlıkların temelinde “ertelemek” güdüsü yatıyor. Sevmeyi, anlamayı, büyümeyi, gelişmeyi, hayalleri ve tekâmülü ertelemek.

“Ertelemek” bir hiledir.

Dışarıdaki kaosun hileyle sizi tekâmül yolunuzdan alıkoymasına izin vermeyin.

Bülent Gardiyanoğlu’nun bu kitabı erteleme hilesine nasıl çelme takabileceğiniz yolunda eşsiz bilgilerle ve önerilerle dolu...

Son nefesinde, gözünün önünden nasıl bir ömrün videosu geçsin isterdin?

Yarın keşke dememek için:

Kendini ertelemekten vazgeç!

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!