Denge

Denge Açıklama

Gün içerisinde ister istemez bir olay karşısında dengemizi yitirebiliriz. İçimizden sanki bize ait olmayan bir öfke bizi ele geçirip tüm günümüzü bozabilecek, dengemizi alt üst edebilecek şeyler yaşamamıza sebep olabilir.

Allah'a giden yolculuğumuzda vesvesenin en büyük amacı bizim dengemizi bozmak ve gün içerisinde kendi kendimizle veya başkalarıyla kavga edip enerjimizi düşürmek. Böylelikle bizi daha kolay ele geçirebilecek ve neredeyse tüm yaşamımızın mutsuz, umutsuz, amaçsız geçmesine sebep olacak. Hayatlarımızın zaten büyük bir bölümü kafamızın içerisindeki vesvese denen ve aslında bize ait olmayan sesin oyunları ve oyalamaları ile geçti.

Bu durumların neden kaynaklandığını ve neden başımıza geldiğini bulabilmemiz için güzel bir farkındalık çalışmasını sizlerle sevgiyle paylaşıyoruz. Bu çalışmayı düzenli yaptıkça, kişilere ve olaylara karşı daha dengede kalmayı başardığınızı fark edeceksiniz. Siz dengede oldukça hem Allah'a olan yolculuğunuzda hemde hayatın içerisinde daha dengede kalarak içsel huzurunuzun arttığını da hissedeceksiniz. Siz dengeye geldikçe, ailenizin ve etrafınızdaki herkesinde dengeye gelmeye başlayacak.

Bu güne kadar çektiklerinizden artık yeter diyorsanız, şifalanma vakti geldi demektir. Şimdiden bütüne şifa olsun.

Not: Dinleyeceğiniz bu çalışma sesli bir farkındalık çalışmasıdır. Teşhis ve tedavi yerine geçmez. Tedavi bir tek konusunda uzman doktorların işidir. Araba kullanırken veya dikkat gerektiren bir iş yaparken dinlenmesi uygun değildir. Çalışmaların içerisinde subliminal mesaj bulunmamaktadır. Şimdiden fayda sağlamasına niyet ediyoruz.

Bu çalışmayı satın aldığınız tarihten itibaren bir yıl boyunca istediğiniz kadar dinleyebilirsiniz
Kanser hastaları içeriklerden ücretsiz faydalanabilir, ücretsiz tanımlama yapabilmemiz için Nefes21 platformuna kayıt olduğunuz email adresinden, [email protected] adresine email göndererek bilgi verebilirsiniz.Fiyat: 20 TL

*Seçtiğiniz içeriği birkez satın alarak, 1 yıl boyunca aynı hesap ile mobil uygulamadan ve web sitemizden dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Satın Al
Yorumlar3 Yorum
funda

funda

2018-02-07T13:42:02.000+03:00

Hocam iyi ki varsınız çok teşekkür ediyorum harika bahsetmişsiniz konuları

Murat Şahin

Murat Şahin

2016-11-17T16:44:07.000+03:00

teşekkür ederim şükürler olsun :)

YASEMİN AKTAĞ

YASEMİN AKTAĞ

2016-10-03T21:34:47.000+03:00

Amin,Allah razı olsun