Zoru Sevmek

Zoru Sevmek Açıklama

Zoru sevenler, kolayı herkes yapar der... Ve bu şekilde başkalarının başaramadıklarını genç yaşlarda sırtlanıp hayata atılırlar. Elde ettikleri zaferler ile içsel olarak utlu olurlarken, yaş ilerledikçe, yorgunluklar başlar. Bu sefer de zor gittikçe zorlaşır ve hayatın yükü altında ezilmeye başlarlar.

Bu durumu nasıl şifalandırabileceğimiz ile ilgili elimizden geldiğince farkındalık bilgilerini paylaşmaya çalıştık. Şimdiden şifa olsun...

Not: Dinleyeceğiniz bu çalışma sesli bir farkındalık çalışmasıdır. Teşhis ve tedavi yerine geçmez. Tedavi bir tek konusunda uzman doktorların işidir. Araba kullanırken veya dikkat gerektiren bir iş yaparken dinlenmesi uygun değildir. Çalışmaların içerisinde subliminal mesaj bulunmamaktadır. Şimdiden fayda sağlamasına niyet ediyoruz.

Bu çalışmayı satın aldığınız tarihten itibaren bir yıl boyunca istediğiniz kadar dinleyebilirsinizKanser hastaları içeriklerden ücretsiz faydalanabilir, ücretsiz tanımlama yapabilmemiz için Nefes21 platformuna kayıt olduğunuz email adresinden, [email protected] adresine email göndererek bilgi verebilirsiniz.Fiyat: 20 TL

*Seçtiğiniz içeriği birkez satın alarak, 1 yıl boyunca aynı hesap ile mobil uygulamadan ve web sitemizden dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Satın Al
Yorumlar1 Yorum
ülkü aydeniz

ülkü aydeniz

2017-07-11T16:27:33.000+03:00

Hakkınızı helal edin Bülent Bey..Su videosu için de ayrıca çok teşekkürler..Allah razı olsun..