Düşünceler ve Sağlık

Düşünceler ve Sağlık Açıklama

Düşünceler enerjiye, Enerji harekete, Hareket davranışa, Davranış karektere dönüşür ve yaşam şeklimiz olur. Peki düşüncelerimiz sağlığımızı nasıl etkiliyor?

Düşüncelerimi dengeye alabilirsem sağlığım bundan etkilenir mi? Allah'ın verdiği yaşam enerjisini nasıl doğru kullanabilirim?

Doktorunuzla birlikte gerçekleştirdiğiniz tedavi sürecinizde size yardımcı olabilecek bir bakış açısını sevgiyle paylaşıyoruz. Şimdiden bütüne şifa olsun...

Not: Dinleyeceğiniz bu çalışma sesli bir farkındalık çalışmasıdır. Teşhis ve tedavi yerine geçmez. Tedavi bir tek konusunda uzman doktorların işidir. Araba kullanırken veya dikkat gerektiren bir iş yaparken dinlenmesi uygun değildir. Çalışmaların içerisinde subliminal mesaj bulunmamaktadır. Şimdiden fayda sağlamasına niyet ediyoruz.

Bu çalışmayı satın aldığınız tarihten itibaren bir yıl boyunca istediğiniz kadar dinleyebilirsinizKanser hastaları içeriklerden ücretsiz faydalanabilir, ücretsiz tanımlama yapabilmemiz için Nefes21 platformuna kayıt olduğunuz email adresinden, [email protected] adresine email göndererek bilgi verebilirsiniz.Fiyat: 20 TL

*Seçtiğiniz içeriği birkez satın alarak, 1 yıl boyunca aynı hesap ile mobil uygulamadan ve web sitemizden dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Satın Al
Yorumlar1 Yorum
Seçil Ergür

Seçil Ergür

2016-10-10T00:10:36.000+03:00

Allah razı olsun