Özgüven

Özgüven Açıklama

Yapabilecek o kadar potansiyelimiz var ki, yıllardır yerimizde saymaktan yorulduk. Söylenecek birçok söz var lakin, karşımızdaki kişiler kırılmasın diye sustuk. Adım atacağız, kafamızdaki ses yapamazsın, başaramazsın diyor. Kendimi nasıl hak ettiğim yere getirebilirim? Özgüvenimi nasıl artırabilirim?

Dinleyeceğiniz bu çalışma, özgüven ile ilgili bir farkındalık çalışmasıdır. Niyet ediyoruz size bir farkındalık katsın ve cesaret sınavınızda size yardımcı olsun.

Not: Dinleyeceğiniz bu çalışma sesli bir farkındalık çalışmasıdır. Teşhis ve tedavi yerine geçmez. Tedavi bir tek konusunda uzman doktorların işidir. Araba kullanırken veya dikkat gerektiren bir iş yaparken dinlenmesi uygun değildir. Çalışmaların içerisinde subliminal mesaj bulunmamaktadır. Şimdiden fayda sağlamasına niyet ediyoruz.

Bu çalışmayı satın aldığınız tarihten itibaren bir yıl boyunca istediğiniz kadar dinleyebilirsinizKanser hastaları içeriklerden ücretsiz faydalanabilir, ücretsiz tanımlama yapabilmemiz için Nefes21 platformuna kayıt olduğunuz email adresinden, [email protected] adresine email göndererek bilgi verebilirsiniz.Fiyat: 20 TL

*Seçtiğiniz içeriği birkez satın alarak, 1 yıl boyunca aynı hesap ile mobil uygulamadan ve web sitemizden dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Satın Al
Yorumlar2 Yorum
yeter yıldız

yeter yıldız

2018-08-31T09:15:52.000+03:00

sizi tanimadan once boş yaşamışim .ALLAH RAZI OLSUN Farkında olmaya başladım bütüne şifa olsun.arinmaya ve şifalanmaya devam yolumuz açık olsun .hayırlı cumalar:) sevgiler

Barlas Müftüoğlu

Barlas Müftüoğlu

2017-06-18T04:03:02.000+03:00

dua et hocam ...