Ilay Esen Görmen

Ilay Esen Görmen

Son görülme: 4 yıllar önce

Merhabalar, Ben İlay Esen Görmen, 1978 Almanya doğumluyum. Köln şehri civarında ikamet ediyorum. Evliyim 2 çocuk annesiyim. 1999 Almanya Köln’de Hukuk okuduktan sonra 2011 yılı doğum sonrası yaşadığım bazı rahatsızlıklardan dolayı kendimi Kişisel Gelişim alanında buldum. Bülent Gardiyanoğlu’ndan Yaşam Koçluk Eğitimi almamla birlikte yıllarca birlikte farkındalık alanında, Almanya, Türkiye, Belçika, Hollanda, Kıbrıs’da çeşitli seminer,atölyelerde kendimi geliştirdim sayısız sertifikalar aldım. 2017’de Praxis Nefes Köln’de hizmetlerimi bütüne katkı anlamında Almanya Danışmanlığı yaparak sundum. Son 4 yıldır Profesyonel olarak Psikolojik Danışman, Travma Terapist(ROMPC) olarak çalışıyorum. Konuşma Terapisi, Davranış Terapisi Rompc yöntemi ile Travmaları Bütünsel olarak EFT, Emdr, Hipnoz Telkin uygulamaları içine Şaman yöntemleri ile kendini iyileştirme teknikleri SHT uyguluyorum, Numeroloji eğitimleri aldım, Nefes eğitimleriyle birlikte, Stone Bioşifa uygulayıcısıyım, Meleklerler Koçu, Mandala Eğitmeniyim, Tibet çanaklarıyla Ses Meditasyonu soundhealing ile şifalı titreşimlerle travma blokaj çözümü uyguluyorum. 2019’dan bu yana Belçika Dusod Bütünsel Nefes Akademi’de, Travma, Psikolojı, EFT dersleri veriyorum. Son olarak “Danışanlarıma daha daha nasıl katkı olabilirim?” yolculuğumda, kendi Tasarımını Yaşa, Human Design dersleri alıyorum ve yeni Alman Tıbbı yönünde, Çocuk hastaliklari, Kilo ve Travmalari, A'dan Z'Ye hastalıklar eğitimleri alarak Resetting Uygulayıcısı eğitimimimi böylecede tamamladım. Her an danışanlarımın önce bir can taşıdığını ve gördüğüm görmediğim bir dünya deneyim, travmaları, çatışmaları olduğunu hissederek sorunlarına önce ışık tutup, farkındalıkla çeşitli yöntemlerle çözebilmek adına kişinin kendi şuurunda, bedeninde, zihninde duygu merkezinde kaldırabileceği şekilde yaşadığı stres her neyse adım adım dönüştürme çalışmalarımı hassasiyetle uygulamak benim temennim. Güven, saygı ve pozitif enerjiyi hep en ön planda tutarak, ihtiyaç duyduğunuzda sizlerle buluşmaktan farkındalığa, şifaya, dönüşüme katkı vesile olabilmekten, öğrendiklerimi kolaylıkla sağlıkla paylaşmaktan çok memnun olurum. Online Bireysel Seans/ Seminer 0049-172 7255757

Üyelik Tarihi Haziran 17, 2020 [email protected]

Takip Etme (0)

Takipciler (1)

Videolar
Depremde Travma Yaşayanlara Özel Ücretsiz Travma Çalışmasını İzlemek İçin Tıklayın. Önemlidir dağıtımını hep birlikte yapalım.

Depremde Travma Yaşayanlara Özel Ücretsiz Travma Çalışmasını...

Depremde Travma Yaşayanlara Özel Ücretsiz Travma Çalışmasını İzlemek İçin Tıklayın....

Bildirim !
Şu Anda 53 kişi bu sayfayı inceliyor.

Değerli ziyaretcimiz. Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz. Sevgilerimizle Çerez Politikasını okumak için TIKLAYINIZ.