Para Para Para

Para para para varlığı bir dert yokluğu yara… Peki başka neler var, büyürken öğrendiğimiz?

Para  Para Para

Peki başka neler var, büyürken öğrendiğimiz? 

Çok para adamı bozar.

Çok laf yalansız, çok para haramsız olmaz.

Parayı kolay mı kazanıyoruz?

Parayı ağaçtan mı topluyoruz?

Fakir ama onurluyuz.

Biz parayı sevmeyiz.

“Her şey enerjidir ve her şey yalnızca bundan ibarettir ”  diyor,   Albert  Eınsteın

Para da bir enerjidir ve her enerji gibi nötrdür. Para için iyi ya da kötü diyemeyiz sadece enerjidir diyebiliriz. Parayı iyi veya kötü olarak algılayan veya değerlendiren insan bilincidir. Parayı hangi kelimelerle tanımlarsanız, hayatınızdaki akışı da buna göre olur. Eğer parayı sevgi, mutluluk, keyif gibi olumlu kelimelerle tanımlarsanız sizin için olumlu bir enerjiye dönüşür. Eğer zorluk, kötülük, sıkıntı, pis gibi olumsuz kelimelerle tanımlarsanız sizin için negatif bir enerjiye dönüşür ve böylece daha en başından bolluk ve bereketi de yaşamınızdan uzaklaştırmış olursunuz. Düşüncelerinizin mıknatıs gibi çekim etkisi vardır.  İnançlarınız da kendini gerçekleyecek şekilde çalışır ve sizin yaşamınızı etkiler. Para kötüdür inancı, paranın hayatınızdan uzaklaşmasına yol açar. Bu nedenle para sadece bir enerjidir ve sizin refah içinde yaşamanıza hizmet eder. Para tek başına sizin hayatınıza refah getirmez, bununla birlikte ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlarken, birçok isteğinizi de gerçekleştirmenize yardım eder. Bu nedenle hayatınızda yeterli para akışının olması bolluk ve bereketiniz için çok önemlidir.

Sağlığın, zamanın, enerjinin, sevginin, bilginin, yaşamınızdaki sevdiğiniz insanların ve onlarla olan güzel paylaşımlarınızın her biri bolluk berekettir. Bununla birlikte bolluk bereket denildiğinde akla ilk olarak para gelir. Bolluk ve bereket enerjisi aynı zamanda para enerjisini de kapsar.

Peki, bir düşünün bakalım;

Para sizin için ne anlam ifade ediyor?

Paraya karşı ne hissediyorsunuz, duygunuz ne?

Paranın gelmesi mi kolay, gitmesi mi?

Hangisine daha çok sahipsiniz, para mı borç mu?

Parayı seviyor musunuz?

Parayı seven insanları da seviyor musunuz? 

 

Gözlerinizi kapatın, para şimdi tam önünüzde duruyor.

Bakın bakalım para size kendisini nasıl tanıtıyor,  size neler söylüyor, nasıl davranıyor?

Peki nasıl olmasını isterdiniz, size neler söylesin isterdiniz, nasıl davransın isterdiniz?

Bunun olumsuzdan olumluya tam da istediğiniz gibi dönüştüğünü düşünün.

Şimdi açın gözlerinizi 

Haydi gelin, şimdi yeni bir niyet yapalım.

İlahi koruma altında kazanç kapılarım açılsın, bereketli olsun. Darlıktan bolluğa, yokluktan varlığa geçişim kolay olsun. Parayla ilgili tüm olumsuz inançlarım, düşüncelerim, duygularım, şartlanmalarım, kodlarım ve bakış açılarım sevgiyle arınsın, temizlensin, bolluk berekete dönüşsün niyet ediyorum. Ben parayı seviyorum ve paranın sevgi dolu bir enerji olduğunu kabul ediyorum. Para şimdi yaşamıma kolaylıkla, sağlıkla bol bol akıyor. Şükürler olsun.

 

Yasemin Aktağ

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!