Kendimizi Ve Soyumuzu Nasıl Şifalandırabiliriz?

"İnsanoğlu beşer gün gelir şaşar" diye boşa dememişler. Her insan kendi hayatında hatalar yapmış olabilir ya da zamanında ataları aynı yollardan geçmiş olabilir.

Kendimizi Ve Soyumuzu Nasıl Şifalandırabiliriz?

Kendimizi Ve Soyumuzu Nasıl Şifalandırabilriz?

"İnsanoğlu beşer gün gelir şaşar" diye boşa dememişler. Her insan kendi hayatında hatalar yapmış olabilir ya da zamanında ataları aynı yollardan geçmiş olabilir. Tövbe edip, helalleşildi ise ortaya çıkan negatif enerjilerden sıyrılmak bir nebze daha kolaydır. Sorun yaşadığımız kişiler hayatta iseler o insanlar ile helalleşilebilir. Sizin bu olumlu davranışınızı anlayacak bilinçte değillerse ya da vefat ettilerse, bu problem için şöyle bir çözüm önerimiz olabilir. Madem diğer yazılarımız da sürekli söz büyüdür tezini savunuyoruz, şimdi bu mucizeyi yaşamanın vakti geldi. Üç kere derin nefes alın ve verin. Gözlerinizi kapatıp helalleşip, hesap kapatacağınız kişileri tek tek ve sırayla imajine ederek "Allah’ım ben onu affettim, hakkı mı helal ettim o da beni affetsin, bana hakkını helal etsin" diye dua edip ve kalpten kabul olacağına iman da eder isek, Rabbimizin de yardımıyla onlarla aramızdaki negatif bağ çözülüp şifalanacaktır inşallah.

Şifalandığımızdan emin olmak için vücudunuza sormanız yeterli, o bize doğru cevabı yüksek ihtimal ile verecektir. Nasıl mı? Gelin biraz da bu bilgiyi deneyelim. Atalarımız dan gelen veya eskiden yaptığımız kınamalar ile ortaya çıkmasına sebebiyet verdiğimiz hayatımızı, bizden olan ve olacak soyumuzu, kötü etkileyebilecek epigenetik kötü enerjilerden tamamen temizlediğimize dair, uygun soruyu vücudumuza sorup bu kötü bağın kesilip kesilmediğini test edebiliriz. Bu testin bilimsel adı kinensiyoloji dir ve vücudumuzun tepkilerini doğru okuyarak anlamaya çalıştığımız bir kas testisinden ibarettir. 1964 yılın da Dr. Goodheart doğru veya yalan söylediğimizde kaslarımızın tepki verdiğini görmüş, bu konuda çalışmalar yapmıştır. Uygulamak isteyenler için bu konu ile ilgili bir örnek yapalım.

Yüzümüz kuzeye bakar vaziyette ayakta durup gözlerimizi kapatalım, 3 derin nefes alıp vererek vücudumuzu rahatlatalım ve şu cümleyi sesli olarak söyleyelim "Yedi göbek önceden süre gelen bana miras kalan kötü enerjilerle aramda ki bağ kesilip, silindi mi? Sabit duran vücudumuz bu soru sonun da öne gitme eğlimin de ise ve sizin evetinizi vücudunuz öne giderek tanımlıyorsa siz ve soyunuz kötü enerji miraslarınız dan inşallah arındınız demektir. Vücudunuz arkaya doğru eğilim gösteriyorsa dua istiğfarlara devam edip ve bu konuyla ilgili hayırlar yapmaya bir süre daha önem göstermek yerin de olacaktır. Vücudunuz sabit duruyorsa su dengeniz bozulmuş olabilir, su içerek dengenizi sağlayıp teste devam edebilirsiniz. Kas testini kendiniz veya hayatınız ile ilgili bir çok sorunun cevabını öğrenmek için yapabilirsiniz. Önemli ve dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Vücudunuzun sizi yanıltmadığından, dengede olduğundan "evet" lere hayır", "hayır" lara "evet" cevabı vermediğinden ve vücudunuzun su dengesinden emin olun.(Bu konu ile ilgili videolar seyredebilirsiniz) Öne arkaya gitme hareketlerini doğru okuyabildiğinizden şüpheniz olmasın. Denemek için vücudunuzun doğru cevap vereceği basit cümleler kurun, örnek vermek gerekirse adınımızı söyleyip mesela (Benim adım derin) diyerek "evet hayır" testine vücudumuzun doğru tepki verip vermediğini test edebiliriz. Öne ve arkaya gitme hareketlerini doğru okuduğunuzdan emin! olun yoksa istemeden kendi kendinizi yanlış yönlendirip, hatalı aldığınız cevapların sonuçlarına katlanmak zorunda kalabilirsiniz. AMAN! DİKKAT. 

 NOT: Bu testi yapmadan önce "Epigenetik Miraslardan Arınmak" adlı yazımızı okumanızda fayda var

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!