ICF Onaylı Profesyonel Koçluk Eğitimleri

Köln, Frankfurt, Berlin, Münih, Brüksel, Bursa, Ankara, İstanbul ve KKTC'de Uluslararası Profesyonel ICF Onaylı Koçluk Eğitimlerimiz Rana Kaplan hocamız ve değerli ekibiyle başlıyor. WhasApp iletişim numaramız 05325874489

Profesyonel Koçluk Eğitimleri Başlıyor
Bursa
Ankara
İstanbul
Frankfurt - Almanya
Köln - Almanya
Berlin - Almanya
Münih - Almanya
Brüksel - Belçika
KKTC

Sınıflarımıza kayıt için bizi arayabilir veya whatsApp tan bize yazabilirsiniz.

WhatsApp numaramız 05325874489

Tanıtım yazısı: Artık yaşamını daha dengeli ve kaliteli yaşamak, kariyerinde fark yaratmak, iletişim becerilerini geliştirmek, ilişkilerini güçlendirmek, mutlu olmak, anlamlı ve bir yaşam sürmek, başarmak ve hedeflerine ulaşmak isteyen pek çok kişi profesyonel koçlardan destek alıyor.

Çalışanlarının performansını artırmak, var olan potansiyeli en iyi şekilde kullanmak ve belirlenen hedeflere en kısa ve etkili yoldan ulaşmak için profesyonel koçları bünyesine katarak hızla büyüyen kurumların sayısı da günden güne artıyor.

Özellikle yöneticiler, öğrenciler, eğitimciler, anne babalar, girişimciler, işletmeler tarafından talep edilen Koçluk çalışmaları; sosyal beceriler, ilişkiler-iletişim, okul başarısı, duygu yönetimi, kendini tanıma gibi yaşamın tüm alanlarında da kısa sürede kesin ve kalıcı çözümler sağlıyor.

Dünyanın en etkili gelişim, değişim ve ilerleme aracı olan bu çalışmaları 13 yıldır Türkiye’de binlerce birey ve onlarca kurumla buluşturan Rana Kaplan, üniversitelerde Profesyonel Koçluk eğitimleri vermekte ve pek çok yurtdışı çalışmaya başarıyla imza atmaktadır. Ülke çapında yönettiği onlarca Sosyal Sorumluluk Projesi ile binlerce kişinin yaşamlarına dokunan, hayata geçirdiği sosyal projeler arasında “dünyada ilk” olarak kayda geçen çalışmaları bulunan Rana Kaplan ayrıca ICF (International Coach Federation) Projeler Kurulunda Proje Lideri olarak görev yapmaktadır.

2016 yılında BM (Birleşmiş Milletler)'in uzman değerlendiricisi tarafından "yüksek seviyede etkili sunum becerisi yetkinliği" ile değerlendirilen değerli Eğitimci/Koç Rana Kaplan uluslararası eğitimlerine değerli ekibi ile birlikte devam ediyor.

Kendinden başlayarak bütüne hizmet yolunda olmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirler.

WhatsApp numaramız 05325874489


www.ranakaplan.com

Etkinlik Takvimi

Bilgi ve kayıt için: 0532 587 4489

Sevgiyle paylaşın

YorumlarBu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Paylaşım Ligi

NefesAkçe kazanmak için siz de paylaşım ligini inceleyin!

En Yakın Etkinlikler

İstanbul Etkinliği

İSTANBUL Seminer ve Atölye Çalışması

10 - 11 - 12 Kasım 2017

Ankara Ücretsiz Seminer

Ankara Ücretsiz Farkındalık ve Aile İçi İletişim teknikleri seminerimiz 5 Ekim 2017 Perşembe günü saat 14:00'te Kocatepe Kültür Merkezinde gerçekleşiyor. Herkes gelirken ailesini, arkadaşlarını alıp gelsin. Yeni bilgiler ve harika nefes çalışması ile sizlerleyiz.

5 Ekim 2017

DENİZLİ Seminer ve Atölye Çalışması

DENİZLİ Seminer ve Atölye Çalışması

20 - 21 Ekim 2017
Olumlama Kartları
Farkındalık ve Arınma Kartları

Danışmanlık

Tümünü Gör

Kitaplar

  • Herşey Hakikati Görmekle Başlar

  • 2 Tam BİR Tek

  • Evrenin İlahi Dili ‘Uyanış’

  • Kadın Olmayı Hatırlamak

E-Bültene Abone Olun

Arkadaşını Davet Et, İndirim Kazan!

Arkadaş Davet Et