Düşüncelerin Mucizesi

Düşünüyoruz, düşündüklerimizi gerçekleştiriyoruz inanç ve iman gücümüzle.

Düşüncelerin Mucizesi
Düşüncelerin Mucizesi

Biz titreşimsel varlıklarız. Doğadaki canlı ve cansız her şey gibi...Düşünüyoruz, düşündüklerimizi gerçekleştiriyoruz inanç ve iman gücümüzle.Tabii ki bunu da vücudumuzdaki iletişimi sağlayan beyin (snapslar) aracılığı ile sinir sistemlerimize ,atom altı DNA'larımıza kaydediyoruz. O bize tekrar gönderiyor  ve bir alışveriş ile birbirimize (kendimize ) öğretip ,alıştırıp inancımızı oluşturuyoruz. Yok canım, o kadar da olmaz  diyebileceğimiz bir olayı ele alalım:

Birisi bana 1985 te Paris e geleceğimi söylese gülerdim. Hem de yerleşmeye...Düşünsenize maddi imkanlar, entellektüel durumlar hiçbir altyapı yok. 1988 Aralık ayında eşim ve iki çocuğumuzla  vizeli geldik ve yerleştik. Sonraları bunun mantığını bulmaya çalıştım. Kuantik çekim alanı nerede devreye girmişti? Yanlış anlaşılmasın sebep olup yardımcı olanlara teşekkürüm daimdir. Kaderin varlığına inancım vardır, lakin burada kadere bakışımı izah etmem gerekecek . Doğum ve ölüm Allah'ın emri,bu doğum ile ölüm arasındaki seçimler insanoğlunundur. Ve seçtiğimiz şeyler inançlarımızın,arayışlarımızın ürünüdür.

Ortaokul çağlarındayken yaşadığım bir anım aklıma geldi. Adana Sabancı Kültür Merkezi'nde  Keşanlı Ali Destanı oyununu izlemiştim. İzleyenler bilir Keşanlı Ali'nin sevdiği kız Paris'e gitmiş ve oraya yerleşmiştir. Bir gün türkiye'ye geldiğinde elinde tasmasıyla minicik köpeğini gezdiriyordur. Ay o mini köpeğe bayılmıştım(şimdi hakikaten öyle bir köpeğim var: Quqie ).(tabii bu arada Fransız devrimini, sonucunda yaşananları, Notre Dame'ın Kamburu'nu vs. bayağı ilgi ile araştırmıştım).Anlaşılan o ki, her araştırdığım ve okuduğumun içine kendimi koyduğum gibi bu konuda da adeta olayın kahramanı kendimdim.

Bilinçaltıma yazdığım doğru,fırsat çıktığında değerlendirdiğim de doğru. Bilinçaltıma yazdıklarımla, çekim alanımı oluşturuyorum(inanç-iman durumu).Bu da kuantik çekim.Hoşlanmadığım inançlarıma denk gelince de meditasyon, olumlama, feedback, terapi yöntemlerini uyguluyorum. (eductor'üm sağolsun)yoluma devam yöntemlerini sunuyor.

Aşkla kalın Canlar

Ü:S.(Ümit Sağlıcak)

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!