DÖRT SINAV SAĞLIK ATÖLYE ÇALIŞMASI - 18 TEMMUZ 2020

DÖRT SINAV SAĞLIK ATÖLYE ÇALIŞMASI - 18 TEMMUZ 2020
Dört Sınav Sağlık

DÖRT SINAV SAĞLIK ATÖLYE ÇALIŞMASI
( Türkiye Saati 18 Temmuz.2020 Cumartesi SAAT 17.00 -20.00 )
( Avrupa Saati 18 Temmuz.2020 Cumartesi SAAT 16.00 -19.00 )


Dünyanın birçok ülke ve şehrinde uzun yıllar boyunca bireysel görüşmeler yapma imkanım oldu. Yapmış olduğum bireysel görüşmelerde, kişilere sorduğum sorular içerisinde sağlık durumlarının nasıl olduğunu da sordum. Uzun yıllar giden bu bireysel görüşmelerden elde ettiğim notları toparlarken ilginç bir gözlem gerçekleştirdim.


Benzer düşüncelerdeki kişilerin benzer sağlık sorunları yaşadığını fark ettiğimde, yıllar boyu aldığım tüm notları tekrardan bir bir gözden geçirdim ve Mucize Şifa isimli kitabı bizler ve bizden sonraki kuşaklar için kaleme alma ihtiyacı hissettim.
Binlerce adet satılan ve birçok kişiye ışık tutan kitabımızda ısrarla şunu vurgulamaya gayret gösterdim. Kitap ve Sağlık Atölyelerimiz kesinlikle tedavi edici değildir. Tedavi konusunda uzman doktorların işi ve şifa ise Allah’tandır.


Hastalıklar bir misafir gibi düşünün. Önemli olan hastalık misafirimizin neden geldiğini fark etmek ve misafirimizin vermesi gereken dersleri aldıktan sonra, sevgiyle misafirimizi uğurlamaktır.


Misafirinizin size neyi anlatmaya çalıştığını merak edenler için Sağlık Atölye çalışması hazırladık. Katılmak isteyenler telefon numaramızdan, Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirler.


Al Ver dengesi için atölye çalışmalarımızdan ücret alıyoruz. Alınan ücret internet projelerimizin yürütülmesinde sistem ve ekip için paylaşılmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için bizleri desteklediğiniz için teşekkür ediyorum.
Bülent Gardiyanoğlu


Bizlere mesai saatleri içerisinde ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz
Bilgi- Kayıt: 0850 3900190 Çağrı Merkezi ve 0537 3947575 Whatsapp Hattımız.
Not: Her iki numaraya aynı zamanda whatsapp ile de ulaşabilirsiniz.