Aile ve İlişkiler

Birbirinizi olduğunuz gibi kabul edin ve eşinizin hayrı için ona dualar edin, sevginizi gönderin. Emin olun bu şekilde ilişkiniz kademe kademe yükselecek ve evinizden bolluk ve bereket yuvanızda her zaman artarak devam edecek.

“Eşiniz sizin ışığınızı gördüğünde, sizi takip etmeye başlayacaktır. Fakat bu değişimi çiftler karşılıklı olarak kabul etmelidir. Eğer karşı taraf kabul etmez ise hiçbir şey yapamayız.”

Kaybetmekten korktuğumuz için sevmekten korkuyoruz!

Her zaman, birlikte olduğunuz kişinin değerini bilin ve şükredin. Eşinizi yargılamak, aşağılamak ve küçük görmek yerine onu olduğu gibi kabul edin ve bu hayattaki takım arkadaşınız olduğunu her zaman hatırlayın!

Elbette yaşamda zorluk çektiğimiz dönemler yaşıyoruz. Bunlar bizim imtihanlarımız. Önemli olan bu imtihanlardan el ele vererek geçebilmektir. Böylelikle mutlu olduğumuz anlar giderek artar.

“Eşler birbirlerini değiştirmeye veya eşi için kendini değiştirme çalışmasınlar!”

Birbirinizi olduğunuz gibi kabul edin ve eşinizin hayrı için ona dualar edin, sevginizi gönderin. Emin olun bu şekilde ilişkiniz kademe kademe yükselecek ve evinizden bolluk ve bereket yuvanızda her zaman artarak devam edecek.

KIZMAK YERİNE ONA SEVGİ GÖNDERİN

Ailenizden birine kızmak yerine ona sevgi gönderin. Bunu deneyebilirsiniz! Bir evin içinde iki insan düşünün.

Eşlerden biri mutlulukları için bir şeyler yapmaya çalışıyor fakat diğer eş negatif yönde tavır sergiliyorsa, evin içindeki bolluk ve bereket eksiye doğru gider.

Eşler, birbirlerine sevdiklerini sık sık söylemekten çok, hissettirebilirlerse, gün içinde ne kadar çalışırlarsa çalışsınlar yorulmazlar. Çünkü sevgi olduklarının bilincindedirler ve bu onlara bitmek tükenmek bilmeyen bir enerji verir.

Hatırlayın! Yaşadığımız kavgalarda ya da küçük tartışmalarda haklı ya da haksız yoktur. Kavgalarımız ve olumsuz düşüncelerimiz sadece evimizde ki / işyerimizde ki bolluk ve bereketimizin enerjisini düşürür.

“Karşınızdakini suçlamak, aslında kendi içinizdeki bir parçanızı inkar etmek ve onla yüzleşmekten çekindiğiniz için karşı tarafı suçlamaktır.”

Problem diye bir şey yoktur. Eşler birbirlerini suçladığında hiçbir taraf kazanmaz. İki tarafın sadece korkuları vardır. Bu korkuları değiştirmek bireylerin elindedir. Kimse kimseyi değiştiremez!

DEĞİŞİMİ KENDİ İÇİMİZDE BAŞLATMALIYIZ

“Bu yüzden değişimi kendimiz için başlatmalıyız. Kendi içimizde başlatmalıyız!”

Siz değiştikçe çevrenizde sizinle birlikte değişimi yaşayacaktır. Değişimi, kendi enerjinizi yükselterek, diğer insanlara rehber ışık olabilirsiniz!

“Eşiniz sizin ışığınızı gördüğünde, sizi takip etmeye başlayacaktır. Fakat bu değişimi çiftler karşılıklı olarak kabul etmelidir. Eğer karşı taraf kabul etmez ise hiçbir şey yapamayız.”

Geçmişte hepimizin kırgınlıkları, kızgınlıkları ve bunlardan doğan korkularımız ve güvensizliklerimiz vardır. Arkadaşımız, ailemiz veya eşimiz tarafından hep sınavlardan geçeriz. Onlar bizler için birer aynadır, enerjinin, farkındalığımızı kazanmamız için bize yardım ederler.

Not: BİZ ELİMİZDEN GELDİĞİNCE BİLGİLERİMİZİ SİZLERLE PAYLAŞIYORUZ, SİZDEN RİCAMIZ SİZDE SEVDİKLERİNİZLE PAYLAŞIN, ETRAFIMIZDA NE KADAR ÇOK KİŞİYİ HEP BİRLİKTE ŞİFALANDIRABİLİRSEK, GELECEK NESİLLERE HEPBİRLİKTE BİRŞEYLER BIRAKABİLİRİZ. YARDIM EDEN HERKESTEN ŞİMDİDEN RAZI OLSUN NİYETİMİZLE.

Sevgilerimizle

Bülent Gardiyanoğlu

Sevgiyle paylaşın

Yorumlar9 Yorum
aykut ertaşkın

aykut ertaşkın

2019-03-14T00:02:24.000+03:00

lütfen paylaşım için vatsap butonu

Hafize Olcay

Hafize Olcay

2019-03-04T00:44:20.000+03:00

Bu zamana kadar aradığım şey tam da buymuş. Her kitap bize bir takım şeyler söylüyordu. Ama ben sizin kitaplarınızda buldum kafamdaki cevapları yapmam gerekenleri. Allah razı olsun çok teşekkür ederim.

bestegül

bestegül

2019-02-28T03:15:11.000+03:00

Sizin yazilarinizi cok severwk okuyorum. Cok degerlisiniz iyki sizi tanimis oldum nefes 21. Gün icinde deniyorum yapiyor birkac gün süper gidiyor sevgi yolluyorum olumsuz düsünmeyim diyorum. Ufak birsey söylüyor esim o zaman bütün öfkemle söylenmeye basliyorum. Gecmiste yasattiklari geliyor aklima. Sükürler olsun yinede her günüme allahtan baskasina evltlarim ve ailem kimseye muhtac etmesin. Her sabah kalkabilmemize sükürler olsun bu günlerimizi aratmasin. Birde cabuk dibe vurmasam.

meram Görbüz

meram Görbüz

2019-02-27T17:36:58.000+03:00

Önemli olan olumsuz olaylar öncesinde yaşanan mutluluğu hatırmak. Ne kadar güzeldik de, vesvese o güzelliği bozdu. Her günümde bana çok değer katan Bülent hocama çok teşekkür ederim. Evlilik gerçekte başlı başına mütiş birşey onu her daim korumak ve bereketini artırmak ayrı bir emek. Cümlemizin huzurlu yuvası olması niyetiyle.

Cingiz Eıiyev

Cingiz Eıiyev

2018-07-28T22:23:03.000+03:00

Allah razi oısun.

Tuba Nurlan

Tuba Nurlan

2017-01-11T17:23:55.000+03:00

Rabbim aydınlanma ve farkındalik yolculugunda herkese sağlık ve kolaylik versin.Ben ve ailem bir değişim arayışı içindeyedik.bazi şeyleri yakalamıştık ama ilerleyemiyorduk.bu konuda sizi karşımıza çıkaran Rabbime sonsuz şükürler olsun.yolumuzun aydınlanmasında vesile olduğunuz için Allah razıolsun

Yakup Agirdas

Yakup Agirdas

2016-10-25T17:33:01.000+03:00

Amin. Ve öyle de oldu.

hacer bulut

hacer bulut

2016-09-01T04:16:45.000+03:00

Hayatımda tanıdığım endeğerli insanlardan birisiniz demekki bende değişmeye adım atmışımki sizi çekmişim Çek'im yasasıyla, istemek çok önemli yapabilmek te yaradanın Takdir-i. Ol derse olur, herşey süper ama tek taraflı olmuyor ailede ilşkilerde adım atılıyor ama karşı taraf atmayınca enerji düşüyor tek sorun bu Onuda kabullenip Sevgi'yle gönderip dengedemi kalmalıyız?

ebru tunçdemir

ebru tunçdemir

2016-05-13T08:51:12.000+03:00

İmtihanlar arasında Enerjimizin düşmemesi için kendimizi nasıl motive etmeliyiz ?

Yorum yapmak için giriş yapınız.

Paylaşım Ligi

NefesAkçe kazanmak için siz de paylaşım ligini inceleyin!

En Yakın Etkinlikler

ICF Onaylı Profesyonel Koçluk Eğitimleri 2019

2019 Yılı ICF Onaylı Profesyonel Koçluk Eğitimlerimiz

Bireysel Seans Almak İstiyorum

Bireysel görüşme talebi için telefon numaramız: 0542 441 8341

Her zaman

Bütüne Hizmet Etme Vaktinizin Geldiğine İnanıyorsanız, Bu Videoyu Mutlaka İzleyin

25 Mayıs 2019
Olumlama Kartları
Farkındalık ve Arınma Kartları

Vesvese Allah’a gönülden yapılan duayı sevmez.Mucize Şifa Kitabı

“Allah’ım, kafamın içindeki tüm kararsızlıkları, senin yardımınla şifalandırmaya, benim ve bütünün en yüce hayrına olan seçim yapabilmeye, hayatımı kararlı bir şekil¬de yaşayabilmeye niyet ediyorum.”Mucize Şifa Kitabı

Danışmanlık

Tümünü Gör

Kitaplar

  • Herşey Hakikati Görmekle Başlar

  • 2 Tam BİR Tek

  • Evrenin İlahi Dili ‘Uyanış’

  • Kadın Olmayı Hatırlamak

E-Bültene Abone Olun

Arkadaşını Davet Et, İndirim Kazan!

Arkadaş Davet Et