Bülent Gardiyanoğlu Kitap, Cd ve Kartlarına Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Kişisel Gelişim, Farkındalık, Nefes Teknikleri, Maneviyat ve Sufizmle ilgilenenler için Evrensel bakış açısı ile hazırlanmış 7 harika eser.

Hayatınızı iyiye doğru değiştirmeye hazır mısınız? Ya da etrafınızda yanlış giden birşeylerin farkındasınız ve nasıl düzeltebileceğinizin yollarını mı arıyorsunuz?

Sizin ve ailenizin kişisel gelişiminizde faydalı olmak için 7 kitap ile Olumlama kartı, Farkındalık Kartı ve 8 adet CD'mizle kolay ve pratik çalışmalar yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

Kitaplarımızı biran önce okuyup hayatınızı iyiye doğru değiştirebilmeniz için süpriz indirimlerle temin edebilmeniz için iki farklı internet sayfasının linklerini yazının devamında paylaşıyoruz. Bununla birlikte yurt dışında olanlar için e-book larımız hizmetinizde.

Hayatınızı iyiye doğru değiştirebilecek 7 kitabımız uzun yıllardır Kitapyurdu ve D&R Kişisel Gelişim kategorisinde çok satanlarda yerini almaya devam ediyor.

Herkes kitap okusun sloganıyla kampanya yapan D&R Kitap Mağazası ve Kitapyurdu internet sayfalarında kitaplarımız süpriz indirimlerle sizlerle.

Kendinize ve sevdiklerinize daha iyiye gidebilmeleri için kitap hediye etme zamanı belkide geldi.

7 Kitabımızdan;

1. Kitabımız: Evrenin İlahi Dili "Uyanış"

Hayatınız karışık durumda, dibe vurmak üzeresiniz ya da vurdunuz. Kendinizi tekrar nasıl toparlar, ayağa kalkar ve düze çıkabilirsiniz ile ilgili yaşanmışlıkların paylaşıldığı bilgilerin yer aldığı çok özel bir kitap.

Evrenin İlahi Dili "Uyanış" kitabını indirimli olarak hemen okumaya başlamak için tıklayınız

Türkiye'den D&R Kitap Internet sayfası:

Kitapyurdu İnternet Sayfası :

Evrenin İlahi Dili “Uyanış” kitabını Avrupa + Amerika ve diğer ülkelerden indirimli e-book olarak temin etmek için tıklayınız:

İngilizce Evrenin İlahi Dili “Uyanış” kitabını İngilizce e-book olarak okumak için tıklayınız :

*************************************************

2. Kitabımız: 2 Tam Bir Tek

İkili ilişkilerinizde (Aile, eş, çocuk, sevgili, kardeş, arkadaş, iş arkadaşı) yaşadığınız arızaları neden yaşadığınızı, nasıl şifalandırabileceğinizi, ve ilişkiler ile ilgili yaşadığınız tekrarları çözümlemek için güzel bir kaynak ?

2 Tam Bir Tek kitabını süpriz indirimlerle temin etmek için tıklayınız:

D&R Kitap İnternet sayfası:

Kitapyurdu İnternet Sayfası :

2 Tam Bir Tek kitabını Avrupa + Amerika ve diğer ülkelerden indirimli e-book olarak temin etmek için tıklayınız:

*************************************************

3. Kitabımız: Kadın Olmayı Hatırlamak

Hayatı sırtlayıp tüm yükü üstünüze mi aldınız? Hayatınızı toparlamak ve herkese sorumluluklarını paylaştırmak için bayanlara özel hazırlanmış harika bir kitap. Süpriz indirimlerle okumak için tıklayınız:

D&R Kitap İnternet sayfası:

Kitapyurdu İnternet Sayfası :

Kadın Olmayı Hatırlamak kitabını Avrupa + Amerika ve diğer ülkelerden indirimli e-book olarak temin etmek için tıklayınız:

*************************************************

4. Kitabımız: Her Şey Hakikati Görmekle Başlar

Sabahtan akşama kadar zihninizin içinde bir ses sürekli size konuşuyor mu? Yapamazsın, başaramazsın, seni neden sevsinler ki? Yeterli değilsin, mümkün değil... Ve bunun gibi daha birçok konuşmayı susturmanın yollarını, yaşam amacınızı nasıl bulacağınızı , korkularınızı( kaybetme korkusu, parasızlık korkusu, yalnızlık korkusu, mükemmeliyetçilik, başarısızlık korkusu ve daha birçok korkunuzu) şifalandırmanın birçok yolunu paylaştık. Her Şey Hakikati Görmekle Başlar kitabımızı süpriz indirimlerle okumak için tıklayınız:

D&R Kitap İnternet sayfası:

Kitapyurdu İnternet Sayfası :

Her Şey Hakikati Görmekle Başlar kitabını Avrupa + Amerika ve diğer ülkelerden indirimli e-book olarak temin etmek için tıklayınız:

*************************************************

5. Kitabımız: Mucize Şifa

Hastalıklar hayatımıza bizlere bir mesaj vermek için geliyor olabilir mi? O mesajı nasıl çözebileceğinizi, almamız gereken dersleri ve daha sağlıklı olabilmek için hazırlanmış harika bir farkındalık kitabı. Süpriz indirimlerle okumak için tıklayınız:

D&R Kitap İnternet sayfası:

Kitapyurdu İnternet Sayfası :

Mucize Şifa kitabını Avrupa + Amerika ve diğer ülkelerden indirimli e-book olarak temin etmek için tıklayınız:

*************************************************

6. Kitabımız: Mesajın Var

Her gün sizinle ve sevdiklerinizle sohbet edebilecek bir yol arkadaşı. Kitabı elinize aldıkca, sizinle konuştuğunu fark edeceksiniz. Süpriz indirimlerle okumak için hemen tıklayınız:

D&R Kitap İnternet sayfası:

Kitapyurdu İnternet Sayfası :

Mesajın Var kitabını Avrupa + Amerika ve diğer ülkelerden indirimli e-book olarak temin etmek için tıklayınız:

*************************************************

7. Kitabımız: Gönül Gözü

Yaşadığımız dünyada acaba bize anlatılanlar ne kadar gerçek ? Yediğimiz gıdalar ne durumda? Derin sistemler bizleri nasıl bilinçaltımızı programlayarak yönetiyor. Kendimizi nasıl koruyabiliriz? Farkındalığınızı artırmanızda oldukça faydalı harika bir kitap.

Süpriz indirimle okumak için hemen tıklayınız:

Kitapyurdu İnternet Sayfası :

Gönül Gözü kitabını Avrupa + Amerika ve diğer ülkelerden indirimli e-book olarak temin etmek için tıklayınız:

Hayatınızı iyiye doğru değiştirebileceğiniz kitaplarımızdaki genel konu başlıklarımız." Vesvese, aile içi geçimsizlik, aldatılmalar, ayrılıklar, iletişim sorunları....""Çocuklarla iletişim kopukluğu yaşıyorum, beni duymuyorlar, çocuklarımla bağ kuramıyorum" diyorsanız...

"Bağımlılıklar (madde, bilgisayar, kumar) yaşamımı zorluyor" diyorsanız..."Etrafımda enerjimi çalan olay ve kişiler var" diyorsanız...

"Zihnimi susturamıyorum, vesvese tüm gün beni etkiliyor" diyorsanız...

"İyi giden bir ilişki, neden birden bire kötü gidiyor?" diyorsanız..."Hep de beni bulur, hep de benim başıma gelir!" diyorsanız..."Kimse beni anlamıyor, insanları artık anlayamıyorum" diyorsanız..."Korktuklarım kısa bir süre sonra hayatıma geliyor. Neden?" diyorsanız..."Atalardan gelen olumsuz enerji kalıplarının etkilerini üzerimde hissediyorum" diyorsanız...

"Nerede takılı kaldım? Dönüp dolaşıp hep ayni olayı farklı kişilerle yaşıyorum" diyorsanız...

"Asla affetmem" diyorsanız...

"Bunu hak etmedim, hakkımı yediler" diyorsanız..."Kaybetmekten, yalnız kalmaktan, parasızlıktan, çaresizlikten, hasta olmaktan, insanlar ne der korkusundan, mükemmeliyetçilikten, kafaya takmaktan, sabahtan akşama kadar düşünmekten, kontrolcü olmaktan bıktım diyorsanız...""Daha mutlu, neşeli, huzurlu, verimli hayatı ve hayallerimi nasıl yaşarım? Nasıl dengemi korurum? Nasıl kendimi ve herkesi affederim? Bolluk ve bereketi hayatıma nasıl çekerim? Diyorsanız..ÖZ´ümüzü ve kim olduğumuzu hatırlama, dengede kalabilme ve hayatımızı yeniden programla zamanı•Affetme, arınma, bağ kesme, helalleşme ile kendi kaynağının ışığını harekete geçirmek•Hakikate yolculukta bize engel olan inanc kalıplarımız nelerdir?•Düsünce den ilişkilere yansımalar nasıl oluyor?

Yazar hakkında kısa bilgi: Bülent Gardiyanoğlu Kimdir?2012 yılında ilk kitabı 'Evrenin İlahi Dili-Uyanış', 2013 yılında '2 Tam Bir Tek', Haziran 2014 yılında& 'KADIN Olmayı Hatırlamak' , 2015 yılında 'Her Şey Hakikati Görmekle Başlar', 2016 yılında "Mucize Şifa", 2017 yılında 'Her Güne Mesajın Var' , 2018 yılında 'Gönül Gözü' kitapları yazarı, 19 Mayıs Kıbrıs doğumlu Bülent Gardiyanoğlu ilk, orta ve lise öğrenimini Kıbrıs'ta tamamlamıştır. İstanbul Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Ana Bilim Sanat Dalı Bölümü'nü İnternet'e Bağlanabilen Buzdolabı projesi ile tamamlamıştır. Bir çok özel sektör firmaları ile projeler üzerinde çalışmalar yapmıştır.

Hayatında yaşadığı iniş çıkışlar ve sıkıntılı dönemlerden sonra bunları neden yaşadığını araştırmak ve kendini bulmak için çeşitli kişisel gelişim eğitimleri almıştır. Aldığı eğitimleri hayatına uyguladıkça değişimleri fark etmiş ve kendi geliştirdiği teknikleri çevresindeki insanlar ile paylaşmaya başlamıştır.

İki yüzden fazla canlı yayına katılmış, binlerce kişiyle bire bir seanslar yapmış ve üç yüz bin den fazla kişiye uluslararası birçok ülkede seminerler vermiştir. Brüksel, Türkiye, Almanya, Avusturya, Hollanda, Fransa, İsviçre, Fas ve Kuzey Kıbrıs'ta seminer ve atölye çalışmalarına devam etmektedir.

Nefes21.com internet sayfası ile milyonlarca kişiyle bilgilerini paylaşmaya devam

etmektedir.

Kart ve CD'lerimizi temin etmek için 08503900190 numaralı whatsapp hattımıza mesaj atabilirsiniz.

Yazımız faydalı bulanlar lütfen tüm sevdikleri ile paylaşsın, onlarda süpriz indirimlerden hem yararlansınlar hemde fayda bulsunlar.

Sevgiyle paylaşın

YorumlarBu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorum yapmak için giriş yapınız.

Paylaşım Ligi

NefesAkçe kazanmak için siz de paylaşım ligini inceleyin!

En Yakın Etkinlikler

ICF Onaylı Profesyonel Koçluk Eğitimleri 2020

2020 Yılı ICF Onaylı Profesyonel Koçluk Eğitimlerimiz

Bireysel Seans Almak İstiyorum

Bireysel görüşme talebi için telefon numaramız: 0542 441 8341

Her zaman

Youtube Kanalı Açıldı

Herkese Bolluk ve Bereket.mp3 çalışmasını hediye ediyoruz.

25 Mayıs 2019
Olumlama Kartları
Farkındalık ve Arınma Kartları

Kimleri Allah’a havale ettiniz? Bir listeyi yapıp, onlara içinizden seslenin. Hakkınızı helal edin ve o kişileri içinizden sevgiyle gönderin, gitsinler. Affedin, yüzleşin. Helalleşmeniz gereken kişiler artık bu dünyada değilse, sakin bir kafa ile oturun, onlarla karşınızdaymış gibi konuşun. Onlara deyin ki: “Bu dünyadan göçtün gittin. Her neredeysen seni affediyorum. Bulunduğun yerde mutlu ol. Ben de bu boyutta yeni bir hayat seçip, mutlu olmayı seçiyorum. Her neredeysen mutlu ol. Ben de burada mutlu olmaya başladım...” " 2 Tam BİR Tek " kitabı

Siz ne zaman duygusal olarak bir şeyler bekleseniz tam da tersi oluyor! ‘KADIN’ Olmayı Hatırlamak Kitabı

Danışmanlık

Tümünü Gör

Kitaplar

  • Herşey Hakikati Görmekle Başlar

  • 2 Tam BİR Tek

  • Evrenin İlahi Dili ‘Uyanış’

  • Kadın Olmayı Hatırlamak

E-Bültene Abone Olun

Arkadaşını Davet Et, İndirim Kazan!

Arkadaş Davet Et