Gönül Gözü

Baskı Yılı: 2018

İnsanoğlu yüzyıllar boyunca dünyanın düz olduğuna ve evinden uzağa giderse, dünyanın bir köşesinden aşağıya düşeceğine inandı. Yaşadığımız bu yüzyılda acaba bunun gibi insanlığın inandırıldığı kaç durum daha var? Kitabımızda Sümerler'den bu güne dünyayı yöneten gizli ailelerin , kendileri dışındaki insanlara, sihirbazın sahnede seyirciler için hazırladığı oyunu gibi, nasıl bir illüzyon hazırlayıp yönettiklerini, teknolojiyi kullanarak, ortak bilincimize ve bilinçaltımıza subliminal mesajlarla ektiklerini, algı operasyonlarıyla korku salarak bizleri nasıl kontol altında tutmaya çalıştıklarını idrakimiz kadarıyla paylaşmaya çalıştık..

Hakikat ile ilgili bilmemiz gereken tüm bilgiler Hz.Adem peygamberden bu güne kadar insanoğlunun içinde var. Genetiğiyle oynanmış gıdalar, korku ve algı operasyonları ile insanoğlunun gönül gözü kapatılıp, beş duyu organı içine hapsedilmeye, özünden, doğasından uzaklaştırılmaya çalışılıyor. Beş duyu organına hapsedilmiş kişileri, diledikleri gibi yönetebiliyorlar. Şimdi arınma, kendimizi geliştirme, hislerimizi güçlendirme ve Allah nasip ederse gönül gözümüzü açma vakti.

Allah'a gerçekten kul olmayı başarabilen ve gönül gözleriyle hayata bakabilenler; kısacası bilmekten hale geçebilenler, dünya sahnesindeki sihirbazın hilelerini görmeye başlıyorlar.

Kendi içimizdeki kilitleri açarak, özgürleşme vaktimiz geldi. Kendi özümüze ulaştıkca, etrafımızdaki kişilerede ulaşmaya başladığımızı farkedeceğiz.

Şimdiden bütüne şifa olsun.


Mesajınız Var

Baskı Yılı:

Elinizdeki bu kitap, kişisel gelişim yolunda; yola nasıl çıkacaksınız, nereden başlayacaksınız, kendinizi nasıl arındırıp hayatınızın iyiye doğru ilerlemesini sağyalabileceksiniz, bu konularda size başlangıç ipuçları vermede yardımcı olacaktır.

Kitabın en ilginç özelliği “sizinle konuştuğunu” fark edeceksiniz.

Kitaptan “Şu anın niyetine...” diyerek derin bir nefes alın ve herhangi bir sayfa açın. Açtığınız sayfadaki konu şuan içinde bulunduğunuz bir duruma aynalık yapıyor olabilir mi?

İlk denemelerde büyük ihtimalle içsel dirençler oluşturabilirsiniz. Ne alaka diyebilirsiniz. Normaldir.

Kitabı ilk anda baştan sona okumaya kalkmayın. Sabırlı olun. Her gün kendiniz için bir sayfa açın ve o konu üzerine biraz düşünün. Hayatınızı gözden geçirin.

Arkadaşlarınızdan izin alarak, onların niyetine de sayfa açabilir, onların kısmetine çıkan sayfanın fotoğrafını çekip gönderebilirsiniz.

Şimdiden size ve tüm sevdiklerinize farkındalık dolu “an”lar niyet ediyoruz.


Mucize Şifa

Baskı Yılı: 2016

Birçok insan enerjisini İlahi Kaynaktan almak yerine, farkında olmadan etrafındaki insanlardan çekerek beslenir. Bu beslenmeyi sürdürebilmek için, etrafındaki kişilere aşırı derecede ilgi, alaka ve hizmet ederek, takdir, teşekkür, onaylanma ve sevgi almaya çalışır.

Zamanla bu davranış kalıplaşır ve enerjisel bir beslenme yolu olur. İlahi Kaynak yerine kuldan enerji beslenmeye devam ettikçe, bedeninin iyileşme performansı da düşmeye başlar.

Allah her canlıyı yaratırken, kendiliğinden iyileşebilme özelliğini de vermiştir. Bedenimiz iyiileşebilmek için enerjiye ihtiyaç duyar.

Okuyacağınız bu kitapla; Enerjinizi nerelere gereksiz harcadığınızı? Enerjinizi nasıl yükseltebileceğinizi? İlahi Sisteme yeniden nasıl bağlanabileceğinizi? Hangi düşünce yapısı ile bedeninizin nasıl etki edebileceğini? Düşüncelerinizle kendinizi hasta etmekten nasıl vazgeçebileceğinizi? En önemlisi bedeninize misafir gelen hastalıkların size ne anlatmak istediğini? Ve vermek istediği mesajı aldıktan sonra, sağlığınıza nasıl kavuşmaya başladığınızı fark edeceksiniz.

İlahi Kaynağa bağlanma vaktiniz geldiyse, hayat sizi sağlam bir şekilde silkeler. Özellikle de en yakınınızdakilerle! En çok emek ettiklerinizle!

Şimdi derin bir nefes alın ve bu sefer kendiniz için bir adım atın...


Kadın Olmayı Hatırlamak

Baskı Yılı: 2014

Annem gibi olmayacağım ve babam gibi biriyle evlenmeyeceğim…
Allah’ım, beni neden erkek yaratmadın?
Erkek olsaydım, yapacağımı bilirdim!
Gece gündüz çalışıyorum, para bana zor geliyor ve elimde durmadan hemen gidiyor!
Hiç mi düzgün adam kalmadı!
Aldatıldım! Terk edildim! Çaresizim! Mutlu değilim! Endişelerim her geçen gün artıyor! Huzurlu değilim! Hak ettiğim yerde değilim! Bedenimle barışık değilim!
“Endişe etmekten, kontrolcü olmaktan, mükemmeliyetçilikten, kafaya takmaktan, dünyayı sırtımda taşımaktan, gözyaşlarımı içime atmaktan, gece başımı sevgi dolu bir omza dayamak yerine yastığa sıkıştırmaktan, insanlar ne der, diye düşünmekten, annemin babamın endişelerinden ve hayatıma karışmalarından, kendi yolumu bulamamaktan, kilo almaktan, erkekleri anlayamamaktan, hayatın zorluğundan ve en önemlisi de ‘kadın’ olmaktan yoruldum!” diyorsanız eğer, okuyacağınız kitabın hayatınızı değiştirmeye başlayacağına emin olabilirsiniz…

Yıllardır kendini erteliyorsun!!! Şimdi kendin için bir adım at ve bu kitabı eline al! Hisset… İçinde sen varsın… Artık sabah olmak üzere… Gün doğuyor… Tam kalbine… Adım at ve bu sefer kendin için olsun!

Okuyacağınız bu kitap, bir kadının hayatını dengeye
alabilmesine, kendini yeniden programlayabilmesine
ve Allah’ın onu yarattığı gerçek dişi enerjisiyle var
olabilmesine yardımcı olmak için yazılmıştır.

Tüm kadınlara şifa olması niyetiyle…


2 Tam BİR Tek

Baskı Yılı: 2014

Hayatımızda âşık olmayı isteriz. Bir yuva kurmak, hayatı paylaşmak hayaliyle yola çıkarız… Kendimizi bir elmanın yarısı olarak görür, hayatı paylaşacağımız kişinin de bizi tamamlamasını niyet ederiz.

Hayattaki arayışım beni tamamlayacak olan kişi olduğu sürece, hayatıma hep yarım insanlar girdiğini fark ettim. Yarım bir elma olduğum sürece, ilişkilerim de hep yarım kaldı… Karşımdaki kişileri suçlamak yerine, kendimi tam ve bütün yapmam gerektiğini fark ettiğimde, önce tam ve bütün olmanın yolunu aradım… Kitabın her bölümünde kendimizi neden hep yarım gördüğümüzü, hayatımıza neden hep yarım insanlar çektiğimizi ve ilişkilerimizin neden hep yarım kaldığını fark edeceğiz… Hayalinizdeki tam ve bütün AŞK’a adım atma vakti…

Her satırı bizlerden başlayarak bütüne şifa olması niyetimle…

Sevgi ve Aşk’la…


Evrenin İlahi Dili “Uyanış”

Baskı Yılı: 2013

Hayatımda yolunda gitmeyen bir şeyler vardı. Yıllardır çabalıyordum. Bir türlü hayalini kurduğum yere bırak gelmeyi, yanına bile yaklaşamamıştım. Kontrol etmeye çalıştığım her şey, kontrolümden çıkmıştı.Herkese saçımı süpürge etmiştim, kimse kıymetimi bilmemişti. Hep de beni bulur, hep de benim başıma gelirdi…

Arızalanmaktan yorulmuştum…

Toplumun benden istediği “iyi insan” karakterini elimden gelenin en iyisiyle uygulamaya çalışmama rağmen , kuma batmış araba gibiydim.Gaza bastıkça gömülüyordum ve kendimi çıkmazda hissediyordum. Ne zaman ki fark ettim korktuğum her şey başıma geliyor, işte o zaman benim için uyanış başlamıştı…


Her Şey Hakikati Görmekle Başlar

Baskı Yılı: 2015

Evrenin ilahi düzeniyle birlikte, doğadaki her canlı kendi tekâmül sürecinde yaratıcısına doğru muhteşem bir uyum içerisinde ilerler. Bu canlılar içerisinde bir tek insanoğlu, sistemi kontrol edebilme arzusuyla, tekâmül süreçlerinin dışına çıkmaya başladı.

Farkında olmadan, sınırlı dünya ömrümüzde Allah hakikatinden uzaklaşıp korkularımızla dünyalıklara tutunmaya başladık. Hak ile batıl birbirine karışırken, zihinlerimiz de karışmaya başladı! Dikkatimiz nerede dağıldı? Yıllardır nerelerde oyalandık? Ruhlarımızı yaratıcımıza ulaştırmaya çalışırken, şeytanın hileleriyle ne zaman yoldan çıktık?

Zihin sürekli bir illüzyon içerisinde, çocukken ekilenler, büyürken edindiğimiz tecrübeler, subliminal mesajlarla bilinçaltımıza sokulmaya çalışılan yönlendirme teknikleri. Başkalarının zihnindeki telepatik sinyallerin bizim zihnimizdeki yansımaları. Genetiğiyle oynanmış gıdaların duygularımız üzerindeki etkisi… Ellerimizle inşa ettiğimiz düzensiz hayatlar. Tam bir çıkmazdayız!

Bu kitapta bugüne kadar yaşadığınız ama anlam veremediğiniz birçok şeyin cevaplarını bulacaksınız. En önemlisi de insanoğlunun büyük bir oyun içerisinde nasıl da oyalanmaya terk edildiğini görecek ve bunu kimin yaptığını öğreneceksiniz… Uyanma vakti geldi! Büyük bir illüzyonun içinde uyutuluyoruz!

“Allahım senin yolunda ilerlemeye niyet edenler, ilerleyenler ve seni bulanlarla buluşmayı, onlarla aynı yolda yürümeyi nasip eyle.” Bütüne şifa olsun.


Dört Sınav

Baskı Yılı: 2019

Her deneyim bir sınavdır. Ne iyi ne kötü... Ne doğru ne yanlış... Sadece bir sınav... Üstelik ne kazanmak var bu işte ne kaybetmek... Çünkü her sınav uyanmak içindir. Ya uyanırsın bir gün ya da ömürlük bir uykudasındır artık. Dört ayrı yerden gelir Yaradan’ın “Uyan artık!” sesi. Bollukla, cesaretle, ilişkilerle ve sağlıkla dürter seni hayat. “Aç artık gözlerini!” der Yaradan. “Hiç mi görmek istemiyorsun özenerek yarattığım şu insanı? Hiç mi bilmek istemiyorsun, ruhuna üflediğim yeteneği?” Başkalarında aramayı bırak. Evrenden istemeye bir son ver. Kalbinin içine sığdırılmış sonsuz bir evrenle yaşıyorsun zaten doğduğundan beri. Her günün ötekine benzemeye başlamış sonunda, yazık değil mi? Oysa sadece uykudan uyanıp ayaklandığında açılıverecek bütün kilitli kapılar. Anahtara ihtiyacın yok. Ama bir rehberin olsun istersen, bu kitap var artık yanında. Sınandığın her deneyimin içinde Yaradan’dan bir söz, bir çağrı ve bir davet gizli... Kazalar, karşılaşmalar, hastalıklar, kavgalar, çatışmalar, kayıplar, kazançlar, kırgınlıklar, lütuflar, yalnızlıklar, kalabalıklar hep bir uyanışa ayaklandırmak için... Peki, hangi deneyimle, nereye davet ediyor hayat seni? Hangi sınav, neden gelip kesti önünü? Kendine karşı ne haksızlık ettin ki sağlığın tehditkâr bir tavır takındı? İlişkilerinde göremediğin ne var ki, her defasında kaybetme korkusuyla yüzleşip duruyorsun? Yazar ve kişisel gelişim uzmanı Bülent Gardiyanoğlu’nun yalın ve güçlü bir anlatımla kaleme aldığı Dört Sınav başucundaki çalar saat gibidir. Ya kapatırsın alarmı ya da ayaklanırsın güneşe karşı...


Özgüven (Audio-CD)

Yapabilecek o kadar potansiyelimiz var ki, yıllardır yerimizde saymaktan yorulduk. Söylenecek birçok söz var lakin, karşımızdaki kişiler kırılmasın diye sustuk. Adım atacağız, kafamızdaki ses yapamazsın, başaramazsın diyor. Kendimi nasıl hak ettiğim yere getirebilirim? Özgüvenimi nasıl artırabilirim? Dinleyeceğiniz bu çalışma, özgüven ile ilgili bir farkındalık çalışmasıdır. Niyet ediyoruz size bir farkındalık katsın ve cesaret sınavınızda size yardımcı olsun.


İlahi Akışa Güvenmek (Audio-CD)

Hayatımızın birçok alanında kontrolcü olmak isteriz. Lakin kontrol etmeye çalıştığımız birçok şey kontrolden çıktı veya çıkmaya başladı. Kontrolcülüğümüzün altında yatan sebeplerin pek farkında değiliz. Bu çalışmadan neden kontrolcü olduğumuzu ve ilahi akışa nasıl güvenebileceğimiz ile ilgili farkındalık sohbetimizi dinleyebileceksiniz. Şimdiden şifa olsun.


Farkındalığa İlk Adım (Audio-CD)

Farkındalığın ilk adımı ile başlayan uyanış sürecimizde, sancılı, sıkıntılı, uykusuz geçen ilk dönemleri elimden geldiğince size rehber olması için paylaşmaya çalıştım. Bu site içerisindeki tüm çalışmalaran önce bu "İlk adım" çalışmasını dinleyerek başlamanızda büyük fayda var. Şimdiden şifa olsun...


Denge (Audio-CD)

Gün içerisinde ister istemez bir olay karşısında dengemizi yitirebiliriz. İçimizden sanki bize ait olmayan bir öfke bizi ele geçirip tüm günümüzü bozabilecek, dengemizi alt üst edebilecek şeyler yaşamamıza sebep olabilir. Allah'a giden yolculuğumuzda vesvesenin en büyük amacı bizim dengemizi bozmak ve gün içerisinde kendi kendimizle veya başkalarıyla kavga edip enerjimizi düşürmek. Böylelikle bizi daha kolay ele geçirebilecek ve neredeyse tüm yaşamımızın mutsuz, umutsuz, amaçsız geçmesine sebep olacak. Hayatlarımızın zaten büyük bir bölümü kafamızın içerisindeki vesvese denen ve aslında bize ait olmayan sesin oyunları ve oyalamaları ile geçti. Bu durumların neden kaynaklandığını ve neden başımıza geldiğini bulabilmemiz için güzel bir farkındalık çalışmasını sizlerle sevgiyle paylaşıyoruz. Bu çalışmayı düzenli yaptıkça, kişilere ve olaylara karşı daha dengede kalmayı başardığınızı fark edeceksiniz. Siz dengede oldukça hem Allah'a olan yolculuğunuzda hemde hayatın içerisinde daha dengede kalarak içsel huzurunuzun arttığını da hissedeceksiniz. Siz dengeye geldikçe, ailenizin ve etrafınızdaki herkesinde dengeye gelmeye başlayacak. Bu güne kadar çektiklerinizden artık yeter diyorsanız, şifalanma vakti geldi demektir. Şimdiden bütüne şifa olsun.


Bolluk ve Bereket (Audio-CD)

Bolluk ve bereketi hayatıma nasıl çekebilirim? Para zor geliyor ve hızla gidiyor. Emeklerimin karşılığını alamıyorum. Hayatımdaki bolluğu artırmak ve sürdürmek için ne yapabilirim? Hayatınızdaki bolluk enerjisinin blokajlarını fark edebilmeniz de ve iyiye doğru düzeltebilmeniz için hazırlanmış olan bir farkındalık çalışmasıdır. Uygularsanız başarılı olabilirsiniz. Şimdiden şifa olsun...


Bilinçaltı Temizliği (Audio-CD)

Bilinçaltımız hayatımızda yaşadığımız her olayı bir video kamera gibi sürekli kaydeder. Bilinç altımızda yer alan olayların içerisindeki olumsuz olanları zamanla bizi yormaya başlar. Bu olayların şifalanması için Bilinç Altı Temizleme çalışmasını sevgiyle paylaşıyoruz. Niyet ediyoruz şifa olsun.


Bağımlılıklar (Audio-CD)

Hayatımızın birçok noktasında farkında olmadan birçok şeye bağımlı yaşarız. Bu duyguların yüzeydeki halini şifalandırmak isteriz. Lakin biz yüzeydeki köpükleri ne kadar temizlersek temizleyelim, derinlerde hep bir başlangıç noktası olabilir. Sizlerle paylaştığımız bu çalışmada niyetimiz, temel bağımlılıklar ile ilgili farkındalık oluşturmak ve hayatınızı daha farkındalıklı olarak yaşayabilmenizde yardımcı olabilmek. Çalışmayı deniz kenarındaki dalgaların sesleriyle birlikte hazırladık ve çalışma içerisindeki nefes çalışmasını düzenli yaparak, bağımlılıklar ile ilgili konularda dengeye gelebileceğinize inanıyoruz. Şimdiden bütüne şifa olması niyetiyle.


Yaşam Amacını Bulma (Audio-CD)

Her insanın evrensel ilahi sistem içerisinde bir yaşam amacı var. İnsanların büyük bir kısmı bu amacı bulamadan yaşamlarını sürdürmekte. Yaşam amacımızı nasıl bulacağımızla ilgili niyet çalışmasını sevgiyle paylaşıyoruz.


Farkındalık ve Arınma Kartları

Farkındalık Kartlarını cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kullanabilmeniz için dijital olanı hazır. Her gün kendinize ve sevdiklerinize kart çekebiliyorsunuz. Kişisel gelişim çalışmalarına nereden başlayabilirim diye düşünüyorsanız veya bu yolda ilerleyen ve kendisini geliştirmek isteyen biriyseniz, bu kartların arınma sürecinizde size ip uçları vereceğini fark edeceksiniz.


Olumlama Kartları

Farkındalık Kartlarını cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kullanabilmeniz için dijital olanı hazır. Her gün kendinize ve sevdiklerinize kart çekebiliyorsunuz. Kişisel gelişim çalışmalarına nereden başlayabilirim diye düşünüyorsanız veya bu yolda ilerleyen ve kendisini geliştirmek isteyen biriyseniz, bu kartların arınma sürecinizde size ip uçları vereceğini fark edeceksiniz.


Kitapları temin etmek için tıklayınız:

Avrupa'dan Temin Et